• מאת
    תגובות
  • #3135 תגובה

    לילית

    שלום לכולם, רציתי להתייעץ עם כל מי שמבין ו/או יכול לייעץ ולחוות דעתו – אני שוקדת בימים אלה על פתיחת עסק משלי, והנה קיבלתי הזמנה ראשונה – 50 פרופיטרולים (ממולאים בקרם פטיסייר ומצפוים בגנאש) ועוגת גבינה אפויה. מישהו יוכל לייעץ לי לגבי המחיר שכדאי לי לגבות בעבור כל אחד מאלה?
    האם פרופיטרולים כדאי לגבות פר יחידה, או פר מגש?
    תודה רבה! לילית

    21/06/2008 22:01:02

  • #3136 תגובה

    ענת קוזי

    שלום אסטלה זאב וכל המתוקים!
    ללילית- כדאי לתמחר על פי עלות חומרי הגלם ולהכפיל ב3. שם מגולם גם שכר העבודה החשמל התבנית הנסיעות ועוד.זה ריאלי בתנאי שקונים חומרי גלם זולים!,
    תמיד כדאי ,לדעתי, לתמחר ליחידה.! זו אפייה עילית ולא בוחטות….בהצלחה.ענת

    קובץ מצורף

    24/06/2008 18:12:22

  • #3137 תגובה

    זאב

    ענת – בהצלחה ותשלחי קישור לכשיהיה

    25/06/2008 16:48:36

מענה ל־המלצות לגבי תימחור
פרטים: