הבלוג של אסטלה

אני מאמינה גדולה שדבקות במטרה, התמדה ונחישות יכולים להביא להגשמה ומימוש בכל גיל. אני רוצה לשתף אתכם את הסיפור האישי שלי בדרך לבניית התדמית של קונדיטורית מקצועית, ולחבר אתכם לחומרי הגלם שמהם מגשימים חלום בכל גיל ובכל תחום. עבורי היום בישול ואפייה הם כמו לנגן על פסנתר, אומנות לשמה. חשוב לזכור שמה שמניע את כל החלומות מתחיל בת שוקה לדבר, המטרה היא שתכירו את עצמכם ואת התשוקה שתניע כל חלום באשר הוא.
וניל הוא התבלין החשוב ביותר בעולם הקונדיטוריה. ריח הווניל במאפים שנישא באוויר וממלא את החדר, הטעם הייחודי שתופס מקום חשוב בקינוחים וטעם הגלידה הפופולרי בעולם, כולם מתבססים על צמח הווניל שנמצא במשבר קשה. הצמח שממנו מפיקים את הטעם הפופולרי נמצא בבעיה, והמחירים בשמיים. משבר אקלים שפוגע במדינת הייצור מס' 1 בעולם- מדגסקר וביקוש הולך וגדל למוצרים טבעיים ואיכותיים - הפכו את הווניל לתבלין השני בערכו בעולם אחרי זעפרן.
לכבוד השקת האתר שלנו, חשבת י שיהיה מעניין לשתף את הגולשים בראיון שנערך איתי לפני מספר חודשים. להלן עיקרי הראיון כפי שפורסם במוסף סגנון של העיתון מעריב: למה להסתפק בבצק עלים ממולא בשוקולד זול, אם אפשר להתמוגג ממאפה מהודר ואיכותי? המילה האחרונה בתחום הקינוחים בארץ היא הפטיסרי- שלל מנות אחרונות ומאפים מעוצבים ומושלמים...
וניל הוא התבלין החשוב ביותר בעולם הקונדיטוריה. ריח הווניל במאפים שנישא באוויר וממלא את החדר, הטעם הייחודי שתופס מקום חשוב בקינוחים וטעם הגלידה הפופולרי בעולם, כולם מתבססים על צמח הווניל שנמצא במשבר קשה. הצמח שממנו מפיקים את הטעם הפופולרי נמצא בבעיה, והמחירים בשמיים. משבר אקלים שפוגע במדינת הייצור מס' 1 בעולם- מדגסקר וביקוש הולך וגדל למוצרים טבעיים ואיכותיים - הפכו את הווניל לתבלין השני בערכו בעולם אחרי זעפרן.
אסטלה משתפת אתכם באהבתה לפטיסיירי צרפתי. להלן שלושת המקומות שהם תחנת חובה בביקור הבא שלכם בפריז. פריז היא העיר המרגשת בעולם לחובבי אוכל בכלל וקינוחים בפרט. חובבי קונדיטוריה כבר יודעים – פריז היא בירת הפיטיסיירי העולמי. ביניהם גם שוקלטיירים שהם למעשה אמני השוקולד עם כשרון ייחודי המשלב עשייה חדשנית ומסורתית.
ראיון מתוק - אסטלה מצטרפת לצוות השופטים של בייק אוף מאת: רוית חבשוש עונה חדשה של ריאליטי הקונדטוריה "בייק אוף ישראל" עומדת להתחיל, והיא מביאה עמה שינויים מרעננים: מלבד החלפת צמד המנחות בקארין גדעון נעשו גם שינויים בצוות השופטים, שמרמזים על המגמה אליה מכוונת העונה החדשה.
כאשר נפגשתי עם אוליבייה בפעם הראשונה ,הוא הזמין אותי אליו לבית הספר שלו. המקום הכה אותי בתדהמה. ראשית, המקום היה מפואר. שנית, המקום היה מאוד דומה בתפיסה, בארגון ובתכנון הפונקציונלי לבית הספר שלי. היה לי ברור שהבאת אדם עם ידע כשלו כאורח לבית הספר יכול לתרום רבות להרחבת אופקים לי באופן אישי, לבית הספר כמוסד ובעיקר לקהל הלומדים שלי.
דילוג לתוכן