קורס קונדיטוריה בינלאומי

730 שעות אקדמיות 

תוכנית לימודים בינלאומית המשותפת לשלושה בתי ספר לקונדיטוריה ושוקולד מהמובילים בעולם: אסטלה – כיתת אומן לקונדיטוריה, בית הספר הבינלאומי לקונדיטוריה של אוליבייה בז'אר בצרפת והאקדמיה לשוקולד של חברת קאליבו בבלגיה, יצרנית השוקולד הגדולה בעולם.

הלימודים בתוכנית הם בסטנדרט האירופאי הגבוה ביותר, ובוגרי התוכנית זוכים לתעודת גמר בינלאומית, המוענקת על-ידי שלושה בתי ספר אלה. קורס קונדיטוריה בינלאומי הוא קורס הקונדיטוריה היחיד בישראל המעניק לבוגריו תעודה כזו.

קורס קונדיטוריה בינלאומי הוא הקורס הארוך, המקיף והמעמיק ביותר מבין הקורסים הנלמדים כיום בבתי הספר לקונדיטוריה בארץ. הקורס מקיף 730 שעות אקדמיות וכולל גם  סטאז'.( לא חובה )

הקורס מעניק לתלמידים הזדמנות להיחשף לקונדיטורים מהשורה הראשונה בעולם, אשר מלמדים חלקים מהקורס, ומגיעים לישראל במיוחד עבור תלמידי הקורס.

קורס קונדיטוריה בינלאומי מקנה לתלמידים הבנה עמוקה של הטכניקות והתהליכים בעולם הקונדיטוריה. כל תלמיד לומד להכיר לעומק את התכונות והמשמעות של חומרי הגלם השונים. ומבין את ההשפעה שיש לחומר גלם אחד על מרכיבים אחרים במתכון. בוגרי הקורס לא רק מתמחים בטכניקות האפייה השונות, אלא קודם כל ומעל לכל מבינים את ההיגיון שעומד בבסיס כל טכניקה. קורס קונדיטוריה בינלאומי מכשיר קונדיטורים חושבים. קונדיטורים עם הבנה עמוקה, יכולות הסקה ויישום.

קורס קונדיטוריה הבינלאומי כולל השתלמות מתקדמת ב לימודי קונדיטוריה עם התמקדות בעוגות ויטרינה וממתקים "הויטרינה של אוליביה בז'אר" בהיקף של כ 40 שעות אקדמיות שתיערך ב Ecole Internationale De Passierie ב פרפיניאן, צרפת בבית הספר הבינלאומי לקונדיטוריה של אוליבייה בז'אר, 2 השתלמויות עם מורים זרים מצרפת וגרמניה ו-10מפגשים עם מהנדס מזון מהטכניון, בנושא טכנולוגיית אפיה.

קורס קונדיטוריה בינלאומי – כל המידע

למי מיועד הקורס: קורס מקצועי המיועד למי שמעוניין לרכוש הבנה עמוקה של טכניקות האפייה השונות ומיומנות טכנית גבוה ביותר בתחום הקונדיטוריה, תוך שילוב לימודים בחו"ל ותעודה בינלאומית.

הקורס הבא:

15+16/02/22- ימים ג'+ד'- הקורס מלא

23+24/10/22- ימים א'+ב'- ההרשמה בעיצומה

הקורס נפתח במסלול בוקר מ- 8:30 עד 16:00

  • לימוד בכיתות קטנות (8-12 תלמידים)
  • תעודת גמר בינלאומית
  • 730שעות אקדמיות
  • 250 שעות מתוך הקורס סטאז' בקונדיטוריות ובמסעדות מובילות בארץ  ( לא חובה )
  • עזרה במציאת עבודה
  • ייעוץ עסקי בהקמת עסק עצמאי

יש הרבה בתי ספר טובים לקונדיטוריה, "אסטלה" הוא הטוב ביותר.  כשאני מחפש קונדיטור איכותי או מנהל הבחירה הראשונה היא בוגרי "אסטלה". בקורס קונדיטוריה.  מיקי שמו.

בית ספר לקונדיטוריה טוב הוא הבסיס להתקדמות מקצועית. אסטלה מציעה היום את קורסי הקונדיטוריה הטובים והמתקדמים ביותר בישראל. שף קונדיטור רביבה אפל – "רביבה וסיליה"

"אסטלה" הוא ללא ספק בית הספר לקונדיטוריה הטוב ביותר בארץ. הקורסים שם הם הקורסים לקונדיטוריה האיכותיים ביותר בישראל.
אורן בקר.

"מעולם לא נתקלתי בבית ספר לקונדיטוריה עם ציוד כל כך איכותי, כולל בטובים שבצרפת! הידע המקצועי והרמה הטכנולוגית מרשימים ביותר! אם בית הספר היה ממוקם בצרפת, היה זוכה לפרסים דרך קבע"  Thierry Bamas, MOF
"יש רק מעט בתי ספר לקונדיטוריה בעולם שמשתווים ברמתם לרמה של אסטלה כיתת אומן"
גולי פנחסוב - מנהל הפיתוח של פילסברי.
הקורסים של "אסטלה" הם הקורסים לקונדיטוריה האיכותיים ביותר בישראל.
דודו אוטמזגין - שף קונדיטור

לאסטלה ידע פנומנלי בתחומי הפטיסרי והשוקולד. יסודות ומקצועיות הם אצלה ערכים עליונים. פייר הרמה, הקונדיטור הטוב ביותר של המאה,
מגזין פורבס 2016

>> לפרטים נוספים וייעוץ צרו עמנו קשר בטלפון : 03-5329381 <<

דילוג לתוכן