הוראה מעוררת השראה

הוראה מעוררת השראה ב’שיטת אסטלה’

סגל מקצועי קבוע,
רב-תחומי ובינלאומי

שיטת הוראה אחידה,
מעשית ואישית

‘שיטת אסטלה’
לקונדיטוריה חכמה

כלים והוראה לפיתוח
חשיבה ויצירתיות

אחד הגורמים המשפיעים ביותר על איכות הלימודים הוא הסגל המקצועי בו אתם פוגשים, מבחינתנו זהו המפתח להעברה מוצלחת של ידע ושיטות עבודה. הצוות שלנו מורכב ממורים עם ניסיון רב בעשייה, במסעדות ובקונדיטוריות המובילות בארץ ובעולם. השילוב של שיטת ההוראה הייחודית בקורסי הקונדיטוריה וההשתלמויות באסטלה עם המורים המיומנים הוא המפתח לאיזון נכון בין ידע תיאורטי לבין טכניקות מעשיות להבנת כל מתכון ולהכנתו. אנו רואים את מטרת הלימודים המקצועיים לא רק בהצלחה לביצוע כל מתכון בשלמותו, אלא גם בהקניית הידע, היצירתיות והיכולת לפתח מתכונים חדשים שיהפכו לסימן ההיכר האישי שלכם.

עוד על השיטה

בסגל המורים הקבוע באסטלה חברים אנשי מקצוע מהארץ ומחו"ל המגיעים מתחומים נוספים ומשלימים לתחום הקונדיטוריה. את תכני בית הספר מלווים ברציפות מהנדס מזון, אנשי מחקר, מורים לשיווק ופיננסים ויועצת קריאייטיב.

הייחוד של המורים שלנו:

  • המורים באסטלה הם בוגרים של לימודי קונדיטוריה באסטלה או בבתי ספר מחו"ל, הנמנים עם השורה הראשונה של בתי הספר בעולם.
  • למורים באסטלה יש לפחות חמש שנות ניסיון מעשי בעבודה בקונדיטוריות-איכות בארץ או בעולם
  • המורים באסטלה עברו בהצלחה קורס הוראה בן חצי שנה, על-פי שיטת אסטלה.
  • לכל המורים יש רקע ניהולי בענף הקונדיטוריה – הרקע הניהולי של המורים מסייע להם להכין את התלמידים לאתגרים הצפויים להם, הן כקונדיטורים לעתיד והן כמנהלים לעתיד של קונדיטוריות איכות.
  • בשונה מהמקובל בבתי ספר אחרים, כל המורים באסטלה מועסקים במשרה מלאה. הדבר מאפשר להם להתמקד בהוראה ובפיתוח מתכונים חדשים במסגרת קורס קונדיטוריה בבית הספר.

המורים שלנו מעמידים לרשות התלמידים את כל הידע, הניסיון והאהבה שלהם למקצוע הקונדיטוריה, ומשקיעים את מירב תשומת הלב והסבלנות כדי להביא לכך שכל אחד מהתלמידים באסטלה יוכל למצות במלואו את הפוטנציאל שלו ולהפוך לקונדיטור הטוב ביותר שהוא יכול להיות. לצד ההוראה, מורי בית הספר, ובראשם אסטלה, עוסקים בפיתוח מוצרים חדשניים בתחום הקונדיטוריה, הלחם והשוקולד עבור קונדיטוריות-יוקרה וחברות מזון גדולות.

אסטלה מ. בלפר

שף קונדיטורית, שוקולטיירית ומנהלת בית הספר

בוגרת בהצטיינות של מגמת הקונדיטוריה בבית הספר קורדון בלו בפריז. אסטלה היא הישראלית היחידה שמכהנת כשגרירת שוקולד של יצרנית השוקולד בארי קלבו. הרמה המקצועית של אסטלה היא שם דבר בעולם הקונדיטוריה ולכן היא מובילה כשופטת בתכניות טלוויזיה בפריים טיים העוסקות באפייה וקינוחים. אסטלה עוסקת גם בפיתוח טכנולוגי של מוצרים חדשים לחברות פודטק ולחברות המזון הגדולות במשק.

מיטל נגר

שף קונדיטורית ומנהלת תחום ההוראה

בוגרת מחזור הלימודים הראשון ב"אסטלה". השתלמה בתחום הלחם בבית הספר היוקרתי Lenôtre בפריז. השתלמה בתחום השוקולד ב- École Valrhona בצרפת – בית הספר של חברת ולרונה, יצרנית השוקולד המובילה בעולם. ניהלה את הקונדיטוריה במסעדת "קופי בר" והקימה וניהלה את הקונדיטוריה ובית המאפה Bakery של רשת "M2R".

רנית שחר

שף קונדיטורית

רנית שחר, מנהלת מגמת לחם בבי"ס אסטלה כיתת אומן לקונדיטוריה, אופה ומקימת מאפיית "לחם טוב" במושב רמות השבים. התמחתה בגרמניה ובצרפת באפיית לחמי מחמצת ארטיזנליים. רנית היא שם דבר בתחום אפיית לחמים, היא עורכת לשון וספרות מתורגמת ומחברת הספר "לחם ומה שחשבתי" – ספר לימוד מקצועי בנושא לחמי מחמצת.

יעל שטיינברג

שף קונדיטורית

יעל היא בוגרת תואר ראשון בעיצוב טקסטיל בשנקר. את האהבה לקונדיטוריה גילתה יעל  בקורס קונדיטוריה בינלאומי באסטלה. אחרי הלימודים היא עשתה סטאז' ברביבה וסיליה. יעל עבדה כקונדיטורית במלון דניאל בהרצליה וכקונדיטורית ברביבה וסיליה, כאחראית על צוות המקרונים. לאחר מכן מונתה יעל למנהלת מחלקת קינוחים ובצקים במלונות בראון. יעל גם לקחה חלק בהשתלמויות שונות בארץ ובחו"ל בתחום הפטיסרי והבולונז'רי.

מאיה רביבו

שף קונדיטורית

בעלת תואר ראשון בקולינרי ארט. מאיה עבדה במסעדות מובילות בארה"ב כמו Mark's Las Olas, קפה בולו – דניאל בולו, וכשף קונדיטור ברפאל ומלון המלך דויד בירושלים. מאיה ניהלה את מגמת הקונדטוריה בדן גורמה, עבדה כמנהלת פיתוח  במקס ברנר וכמפיקה קולינארית של בייק אוף 1+2. בוגרת קורס השוקולד של וולרונה, קורס וסטאז' אצל פייר הרמה ו סטאז׳ קונפיסארי אצל ז׳ק ז׳ונה.

רוני חיימוביץ' גל

שף קונדיטורית

בוגרת לימודי קונדיטוריה בבית הספר "בישולים". רוני התמחתה בפטיסרי היוקרתי Willmot בבלגיה ואצל יאן קוברר בפאריז. את ניסיונה הרב רכשה רוני בתקופה בה עבדה כקונדיטורית ב"לחמים", ובבוטיק השוקולד "גבריאלס – מאדם שוקולטה". לאחר מכן היא מונתה כמנהלת הקונדיטוריה של קבוצת "כתית" של השף מאיר אדוני והקימה את מחלקת הקונדיטוריה במסעדת "נור" בניו יורק.

רונלי כהן

שף קונדיטורית

בוגרת לימודי קונדיטוריה באסטלה. במהלך השנים רונלי עברה מגוון השתלמויות בינלאומיות בתחומי הפטיסרי והבולאנז׳רי.  את דרכה המקצועית החלה רונלי כאשר עבדה וניהלה את המאפיות בייקרי 29 ולחם ושות׳. לאחר מכן היא ניהלה את הקונדיטוריה של מסעדת הרברט סמואל בת״א ופטיסרי Chouxchoux. כיום רונלי היא אחת המורות הוותיקות באסטלה כיתת אומן.

יובל לוי

שף קונדיטורית

בוגרת לימודי קונדיטוריה באסטלה. יובל התחילה את דרכה במסעדת שילה בתל אביב כסו-שף קונדיטור ומיד קודמה לשף קונדיטור. התפקיד הבא היה, שף קונדיטור של מלון בוטיק עלמה בתל אביב, ולאחר מכן מנהלת מחלקת ויטרינה במאפיית בולנז'רי 96. הניסיון של יובל כולל גם עבודה במפעל של מאפיית לחמנינה ומסעדת קפה אירופה, וכשנה במסעדת 'Sella' של אסף גרניט באי סנט בארט בקריביים.

דניאל לביא

שף קונדיטור

בוגר לימודי קונדיטוריה באסטלה. עבד כקונדיטור ב Fauchon Israel והשתלם בפיסול בשוקולד עם  MOF Franck Michel. דניאל עבד בקונדיטור במספר מסעדות מובילות, ביניהן רביבה וסיליה. כיום דניאל הוא מהמורים היצירתיים ביותר באסטלה כיתת אומן. דניאל לוקח חלק פעיל בהכנת הקינוחים באסטלה לטובת מיזמים שיווקיים ושתופי פעולה עם גורמים שונים.

מירב פרץ

שף קונדיטורית

מירב סיימה את לימודי הקונדיטוריה בתדמור והחלה לעבוד במלון דן תל אביב. משם פצחה מירב בקריירה במסעדות הנחשבות ביותר בארץ, ביניהן מול ים האגדתית וכתית של השף מאיר אדוני. במקביל מירב עשתה קורס לימודי קונדיטוריה מתקדמים וטכנולוגיית מזון באסטלה. לאחר לימודיה יצאה מירב לדרך עצמאית והתמקדה בבניית מאגר לקוחות פרטיים.

אדית ויללה

שף קונדיטורית

אדית נולדה בוונצואלה ועלתה לארץ מצרפת. אדית היא בוגרת בית ספר ׳בישולים׳ במסלול קונדיטוריה. בארץ פתחה אדית קריירה מרשימה כאשר הובילה את תחום הקונדיטוריה במסעדות המובילות של השף אבי קונפורטי, צפרה וטופולופומפו כשף קונדיטורית. במהלך הקריירה עברה אדית השתלמויות אצל קונדיטורים בינלאומיים כמו Antonio Bachour, Claire Hetzler, Julien Alvarez.

גולי פנחסוב

שף קונדיטור

בוגר לימודי קונדיטוריה ב – Lenotre בפריז. זוכה תואר אלוף ישראל לקונדיטוריה לשנת 2015/16. התמחה אצל אריק קייזר בצרפת. ניהל קונדיטוריות מובילות בישראל בניהם ארקפה ובונז'ור. הקים וניהל את מאפיית "קמחים", עוסק בייעוץ ופיתוח עבור חברות בארץ ובחו"ל. באסטלה גולי מעביר השתלמויות מקצועיות בתחומי מאפי בוקר מתקדמים, פיצות ולחמים איטלקיים ומאסטר קלאס קריספי.

זאב בלפר

מנכ"ל משותף

בעל תואר ראשון בהנדסת תעשייה וניהול ומערכות מידע, ותואר שני במנהל עסקים ושיווק. לאחר שנים בתחום התקשורת הבינלאומי בניהול מפיצים באירופה ואסיה-פסיפיק, זאב לקח על עצמו את הניהול הפיננסי ואת מערך השיווק והמכירות של בית הספר לקונדיטוריה וליווה מקרוב את התפתחות בית הספר והפיכתו למוביל בתחום לימודי הקונדיטוריה בארץ. לאחרונה הפך למנטור עסקי ליזמים במסגרת קרן שמש.

דיויד קראוס

מהנדס המזון

בעל תואר שני בהנדסת מזון וביוטכנולוגיה מטעם הטכניון בחיפה. דיויד מתמחה בפיתוח מוצרי מאפה חדשניים לחברות מזון רבות. דיויד אף פיתח מוצרי מאפה רבים, שנרשם עליהם פטנט על שמו. הוא לימד קורסים בהנדסת מזון בטכניון בחיפה וגם באוניברסיטה העברית בירושלים. באסטלה דיויד מתמקד בהוראת קורסים מתקדמים בטכנולוגיית אפיה.

שרית שלו

יועצת עסקית

בעלת תואר שני אשר התחילה את הקריירה בעולם הפרסום בניו יורק, עבדה במשרדי פרסום מובילים בארץ והפכה למנהלת השיווק ופיתוח התכניות של רשת 13. שרית היתה שותפה להקמה של מסעדת אורנה ואלה בהרצליה ולאחר מכן פתחה קריירה כיועצת עסקית וקולינארית לעסקים בתחום המזון עם דגש על שלב ההקמה וליווי עסקי שיווקי למסעדות ובתי קפה.

מעוניינים לקבל פרטים נוספים ולהתארח לסיור באסטלה כיתת אומן?
השאירו לנו פרטים ויועצי הלימודים שלנו ישמחו לחזור אליכם עם כל מה שחשוב לדעת: