קורס קונדיטוריה

הקורסים של "אסטלה – כיתת אומן לקונדיטוריה" הם הקורסים האיכותיים, המקיפים והמעמיקים ביותר בישראל.  הקורסים מציבים רף של איכות אליו שואפים להגיע כל יתר קורסי הקונדיטוריה הנלמדים בבתי הספר בארץ, וקורסי קונדיטוריה רבים הנלמדים בבתי ספר מובילים בעולם.

קורס קונדיטוריה בינלאומי – מגוון מסלולים ללימודי קונדיטוריה:

לבחירתכם מגוון מסלולי הלימוד

>> לפרטים נוספים וייעוץ צרו עמנו קשר בטלפון : 03-5329381 <<

קורס קונדיטוריה בינלאומי

שיטת לימוד ייחודית, קורס קונדיטוריה בשיטת אסטלה – הלימודים בבית הספר לקונדיטוריה מתקיימים בשיטת אסטלה – שיטת לימוד ייחודית שפותחה על-ידי אסטלה. השיטה מקנה לתלמיד הבנה עמוקה של יסודות מקצוע הקונדיטוריה. כל תלמיד לומד להכיר לעומק את התכונות של חומרי הגלם השונים. ומבין את ההשפעה שיש לחומר גלם מסוים על חומרי גלם אחרים, ואת הסיבה שבגללה מוסיפים מרכיב מסוים למתכון. בוגרי בית הספר לא רק מתמחים בטכניקות האפייה השונות, אלא קודם כל ומעל לכל מבינים את ההיגיון שעומד בבסיס כל טכניקה. קורס קונדיטוריה בשיטת אסטלה מכשירה קונדיטורים חושבים, קונדיטורים עם הבנה עמוקה, יכולות הסקה ויישום.

המורים – המורים לקורס קונדיטוריה של אסטלה הם המורים הטובים ביותר הקיימים כיום בתחום הקונדיטוריה. כולם בוגרים של בתי ספר מהשורה הראשונה בעולם. כולם עבדו במוסדות קולינריים מובילים בארץ ובחו"ל. ולכולם יש רקע ניהולי בענף הקונדיטוריה. לצד ההוראה בבית הספר, המורים של אסטלה עוסקים גם בפיתוח מוצרים חדשניים בתחום הקונדיטוריה, עבור חברות מזון גדולות.

קורס קונדיטוריה בכיתות קטנות – אסטלה הוא בית הספר היחיד בארץ שהלימודים בו מתקיימים בכיתות לימוד קטנות, המונות 8-12 תלמידים בלבד. הכיתות הקטנות מאפשרות לכל תלמיד להתנסות בעבודה מעשית עצמאית בהיקף הדרוש לו, ובצורה הקרובה ביותר האפשרית לעבודה מעשית בקונדיטורית – איכות אמיתית. התלמידים בכיתות הקטנות זוכים ליחס אישי, תשומת לב והשקעה מרבית מצד צוות המורים

קורסים בינלאומיים בקונדיטוריה, הכרה בינלאומית – אסטלה הוא בית הספר היחיד בישראל שזוכה להכרה בינלאומית והיחיד שמקיים קורסים בינלאומיים לקונדיטוריה בשיתוף בתי ספר לקונדיטוריה מהשורה הראשונה בעולם. בית הספר מקיים קורס קונדיטוריה בינלאומי משותף יחד עם בית הספר הבינלאומי לקונדיטוריה של אוליבייה בז'אר בצרפת והאקדמיה לשוקולד של חברת קאליבו בבלגיה, יצרנית השוקולד הגדולה בעולם. הלימודים בקורסים אלה הם בסטנדרט האירופאי הגבוה ביותר, והבוגרים זוכים לתעודת גמר בינלאומית, המוענקת במשותף על-ידי אסטלה ועל-ידי בתי ספר אלה. אסטלה הוא בית הספר היחיד בישראל שמעניק לבוגריו תעודות בינלאומיות.

תעודת גמר יוקרתית לבוגרי קורס קונדיטוריה  – רמת הלימוד הגבוהה של בית הספר, ההכרה הבינלאומית לה הוא זוכה, ותעודות הגמר היוקרתיות שהוא מעניק, כל אלה פותחים בפני בוגרי אסטלה את הדלת לתפקידים משמעותיים בארץ וגם בעולם. והדברים נכונים הן עבור בוגרי הקורסים הבינלאומיים והן עבור בוגרי הקורסים הישראלים. בוגרי אסטלה ממלאים תפקידים בכירים בקונדיטוריות המובילות, מנהלים את מחלקת הקונדיטוריה במסעדות ובתי המלון הגדולים, ורבים מאוד מהבוגרים הקימו קונדיטוריות-יוקרה בארץ ובעולם.

סיוע במציאת עבודה וייעוץ עסקי לצורך הקמת עסק עצמאי – לאחר סיום הלימודים, בית הספר מסייע לבוגרים להשתלב בתפקידים מאתגרים בעולם הקונדיטוריה. בוגרים המעוניינים לפתוח קונדיטוריה או פטיסרי משלהם זוכים לייעוץ עסקי איכותי, מטעם בית הספר, לצורך הקמת העסק.

קורס קונדיטוריה רב תחומי

מסגרת הקורס הרב תחומי באסטלה כולל את כל הנושאים שמרכיבים את עולם הקונדיטוריה. הקורס כולל טכניקות עיבוד והכנה של בצקים פריכים מתוקים ומלוחים, טכניקת הכנת עוגיות, הכנת קרמים ומוסים המהווים את הבסיס בעולם הקונדיטוריה הקלאסית, הכרה עם עולם השוקולד ומוצריו השונים, כל סוגי הבצקים והמאפיינים שלהם. תחום נוסף ורחב שייך לקטגוריית הלחמים. קורס הקונדיטוריה מעניק הכרה עם עולם הקמח, שימוש במגוון סוגי שמרים ומחמצות וכמובן לישה, התפחה ואפייה. לימודי קונדיטוריה רב תחומי כשמם כן הם, תחומים רבים בתוך עולם הקונדיטוריה מורכבים גם מסוגים רבים של בצקים ביניהם בצקי עלים, שמרים, בצקים כרוכים, בצק רבוך ועוד. הקורס הרב תחומי כולל גם מנות אחרונות קלאסיות ומודרניות, מגוון עצום של עוגות ,החל מסוגים שונים של עוגות בחושות, עוגות תופין וטארטים. במהלך הקורס יוקדש מפגש גם לגבינה ובו היכרות עם תכונות הגבן, הגבינה וסוגי העוגות בקונדיטוריה. גלידה היא חלק חשוב בעולם הקונדיטוריה והקורס מעניק את הבסיס לבניית מרקם נכון של גלידה וסורבטים.

קורס קונדיטוריה רב תחומי מורחב

קורס קונדיטוריה רב תחומי מורחב מאפשר לסטודנטים להפוך תחביב להשקעה בעתיד. הסטאז' שהוא כבר חלק מתוכנית הלימודים מאפשר רמה מקצועית גבוהה. היתרון הגדול של קורס קונדיטוריה מורחב הוא בניסיון הנוסף בכל התחומים תחת פיקוח של מורה. הקורס הזה מיועד גם לאלו שרוצים לצאת לדרך עצמאית ולפתוח עסק בביתם או חנות המתמחה במוצרי קונדיטוריה. כל נושא הנלמד בקורס הקונדיטוריה הרב תחומי מקבל כאן שעות נוספות של פרקטיקה מקצועית, מגוון רחב מאוד של מתכונים נוספים בכל תחום והאפשרות להגיע לרמה מקצועית כזו שהסטודנטים יכולים בביטחון לצאת לדרך עצמאית. הרי ידוע שרק ניסיון הופך כל בעל מקצוע למומחה בתחומו, בקורס קונדיטוריה האמירה הזו נכונה שבעתיים. הפריבילגיה לצבור ניסיון נוסף במטבח מקצועי תחת הדרכה צמודה של מורים מומחים קיימת רק בקורס קונדיטוריה רב תחומי מורחב באסטלה. לפני שהתלמידים משווקים את מעשה ידיהם לקהל לקוחות הם צריכים להיות מוכנים לא רק עם מתכונים מגוונים שמייחדים אותם אלא גן עם שיטות עבודה אפקטיביות וטכניקה שאומרת ניסיון ומצוינות.

יש הרבה בתי ספר טובים לקונדיטוריה, "אסטלה" הוא הטוב ביותר.  כשאני מחפש קונדיטור איכותי או מנהל הבחירה הראשונה היא בוגרי "אסטלה". בקורס קונדיטוריה.  מיקי שמו.

בית ספר לקונדיטוריה טוב הוא הבסיס להתקדמות מקצועית. אסטלה מציעה היום את קורסי הקונדיטוריה הטובים והמתקדמים ביותר בישראל. שף קונדיטור רביבה אפל – "רביבה וסיליה"

"אסטלה" הוא ללא ספק בית הספר לקונדיטוריה הטוב ביותר בארץ. הקורסים שם הם הקורסים לקונדיטוריה האיכותיים ביותר בישראל.
אורן בקר.

"מעולם לא נתקלתי בבית ספר לקונדיטוריה עם ציוד כל כך איכותי, כולל בטובים שבצרפת! הידע המקצועי והרמה הטכנולוגית מרשימים ביותר! אם בית הספר היה ממוקם בצרפת, היה זוכה לפרסים דרך קבע"  Thierry Bamas, MOF
"יש רק מעט בתי ספר לקונדיטוריה בעולם שמשתווים ברמתם לרמה של אסטלה כיתת אומן"
גולי פנחסוב - מנהל הפיתוח של פילסברי.
הקורסים של "אסטלה" הם הקורסים לקונדיטוריה האיכותיים ביותר בישראל.
דודו אוטמזגין - שף קונדיטור

לאסטלה ידע פנומנלי בתחומי הפטיסרי והשוקולד. יסודות ומקצועיות הם אצלה ערכים עליונים. פייר הרמה, הקונדיטור הטוב ביותר של המאה,
מגזין פורבס 2016

>> לפרטים נוספים וייעוץ צרו עמנו קשר בטלפון : 03-5329381 <<

דילוג לתוכן