המסלול לרמה העולמית של הקונדיטוריה

המסלול לרמה העולמית של הקונדיטוריה

מעוניינים לקבל פרטים נוספים ולהתארח לסיור באסטלה כיתת אומן?
השאירו לנו פרטים ויועצי הלימודים שלנו ישמחו לחזור אליכם עם כל מה שחשוב לדעת:

GLOBAL – מסלול קונדיטוריה בינלאומי

GLOBAL – מסלול קונדיטוריה בינלאומי המשותף ל-3 בתי ספר מהמובילים בעולם: אסטלה כיתת אומן לקונדיטוריה, ביה"ס לקונדיטוריה Olivier Bajard והאקדמיה לשוקולד BARRY Callebaut
הלימודים בתוכנית הם בסטנדרט האירופאי הגבוה ביותר, ובוגרי התוכנית זוכים לתעודת גמר בינלאומית, המוענקת על-ידי שלושה בתי ספר אלה. קורס קונדיטוריה בינלאומי הוא קורס הקונדיטוריה היחיד בישראל המעניק לבוגריו תעודה כזו. מסלול GLOBAL כולל השתלמות מתקדמת בלימודי קונדיטוריה עם התמקדות בעוגות ויטרינה וממתקים בבית הספר הבינלאומי לקונדיטוריה של אוליבייה בז'אר "הויטרינה של אוליביה בז'אר" בהיקף של כ-40 שעות אקדמיות שתיערך ב Ecole Internationale De Passierie בפרפיניאן, צרפת, שתי השתלמויות עם מורים זרים מצרפת וגרמניה ו-10 מפגשים עם מהנדס מזון מהטכניון, בנושא טכנולוגיית אפיה. בנוסף, בית הספר מציע השתלמויות מיוחדות עם מרצים מצרפת ומגרמניה בנושאים מגוונים כמו לחם, מחמצות ועוד.

קרא/י עוד

הקורס מעניק לתלמידים הזדמנות להיחשף לקונדיטורים מהשורה הראשונה בעולם אשר מגיעים לישראל במיוחד עבור תלמידי הקורס. ביניהם מאסטר בייקר ומאסטר קונדיטור פאלק זוטפלץ, בעל תואר מאסטר בייקר באפיית לחמים מטעם ביה"ס הגבוה לאפיית לחמים בפרנקפורט. בעל תואר מאסטר קונדיטור מטעם ביה"ס בונדספאכשולה, שבגרמניה. בעל 18 שנות ניסיון באפיית לחמים, כולל לחמים אורגניים, במסגרת מאפיות יוקרה בגרמניה וצרפת; מנהל המחקר והפיתוח בקונדיטוריות ובמאפיות לחמים מובילות בגרמניה; מנהל הייצור של מאפיות יוקרה בגרמניה; עוסק בפיתוח מוצרים חדשים בתחום האפייה האורגנית עבור חברות מזון גדולות. מאז 2006 הוא זוכה בקביעות במקום הראשון בתחרויות אפייה יוקרתיות בגרמניה.

 

קורס קונדיטוריה בינלאומי הוא הקורס הארוך, המקיף והמעמיק ביותר מבין הקורסים הנלמדים כיום בבתי הספר לקונדיטוריה בארץ. הלימודים משלבים התנסות בהדרכת מורה "עובדים בקונדיטוריה" בכיתות מרווחות עם מספר תלמידים מצומצם ובנוסף עומדת לשירות התלמידים מערכת סרטונים ענקית המוסיפה תוכן נוסף הכולל מתכונים, הדגמות והרצאות שמועברות ע"י אסטלה, ובכך פותח מסלול הכשרה נוסף המאפשר לתלמידים לפתח את הכישורים גם במטבח הביתי. זאת בנוסף לכל הידע, הטכניקות ההתנסות המעשית כבר מהשיעור הראשון בין כותלי בית הספר.

 

קורס הקונדיטוריה הבינלאומי מקנה לתלמידים הבנה עמוקה של הטכניקות והתהליכים בעולם הקונדיטוריה. כל תלמיד לומד להכיר לעומק את התכונות והמשמעות של חומרי הגלם השונים. ומבין את ההשפעה שיש לחומר גלם אחד על מרכיבים אחרים במתכון. בוגרי הקורס לא רק מתמחים בטכניקות האפייה השונות, אלא קודם כל מבינים את ההיגיון שעומד בבסיס כל טכניקה. קורס קונדיטוריה בינלאומי מכשיר קונדיטורים חושבים: קונדיטורים עם הבנה עמוקה, יכולות הסקה ויישום.

 

במידה וירצו תלמידי ה-Global להשתלב בעבודה בחו"ל, הקורס כולל גם שיעורים מעשיים של עבודה בקונדיטוריה, שנועדו לאפשר לתלמידים תרגול בנוכחות מורה שהוא חלק מהסגל המקצועי באסטלה ובעל ניסיון בסביבת עבודה מקצועית. מפגשי "עובדים בקונדיטוריה" המובנים בתוך תכנית הלימודים מדמים סביבת עבודה של קונדיטוריה יצרנית. כך זוכים התלמידים ליישם ולתרגל את החומר התיאורטי שלמדו. בשיעורים אלו מתנסים התלמידים בהכנת מסות גדולות ועבודה עם מכשור רלוונטי, מתרגלים רצף עבודה מלא, לומדים תיעדוף וסדר עבודה יעיל ונכון ורוכשים מיומנויות ורמה מקצועית גבוהה שתאפשר להם להשתלב עם סיום הקורס בכל מקום בו יבחרו לעבוד. זאת בנוסף למפגש מיוחד בנושא ניהול עסקי, שיכלול את החשיבות של גיבוש הקונספט, מיתוג שיווק ופרסום ומרכיבי התוכנית העסקית שכוללת מודל תמחור ובדיקת רווחיות. לאחר סיום הלימודים, בוגרים המעוניינים לפתוח קונדיטוריה משלהם זוכים לייעוץ עסקי, מטעם בית הספר, לצורך הקמת העסק.
250 שעות סטאז' מתוך הקורס בקונדיטוריות ובמסעדות מובילות בארץ ובעולם (לא חובה)

מה בתפריט

תעודת קונדיטור בינלאומית משלושת בתי הספר

710 שעות לימוד כולל סטאז'

המסלול מתקיים במתכונת שיעורי בוקר בלבד

לימודים מעשיים בבית הספר בצרפת

הרחבה בתחומי שוקולד ולחמים עם שפים מחו"ל

גישה לסרטוני הדגמה ולהרצאות מלוות של אסטלה

הקורסים באסטלה כיתת אומן

8-12

קבוצות לימוד אינטימיות המאפשרות יחס אישי. עד 12 משתתפים

90%

מעשי - לימודים מבוססים התנסות אישית בפרטיקה לכל תלמיד

צוות

צוות מורים קבוע ומיומן הכולל שפים קונדיטורים מישראל ומחו”ל

TECH

המסלולים כוללים קורס טכנולוגיות אפייה מקיף עם מהנדס מזון

פורום

תמיכה מקצועית וליווי רציף מעבר למסגרת הקורס והשיעורים

- קורסים נוספים שעשויים לעניין אותך -

דילוג לתוכן