קריירה מקצועית בקונדיטוריה מתחילה כאן

קריירה מקצועית בקונדיטוריה מתחילה כאן

מעוניינים לקבל פרטים נוספים ולהתארח לסיור באסטלה כיתת אומן?
השאירו לנו פרטים ויועצי הלימודים שלנו ישמחו לחזור אליכם עם כל מה שחשוב לדעת:

EXPERT – קונדיטוריה במסלול מקצועי

הקורס מיועד למעוניינים להשתלב בתחום הקונדיטוריה באופן מקצועי. בין אם אתם מתכננים להשתלב לעבודה באחת הקונדיטוריות בארץ ,לעבוד במלון, לפתוח עסק עצמאי, או להפוך לאושיית אינסטגרם כאינפלואנסר בתחום הקונדיטוריה, המסלול העסקי מקנה כישורים מקצועיים ועסקיים הנדרשים להקמה וניהול קריירה מצליחה בתחום.

 

הלימודים כוללים את כל הקטגוריות של פטיסרי ובולנז'רי, כולל לימודי שוקולד. הלימודים בקורס שמים את הדגש על הבנה עמוקה של התלמיד את היסודות של מקצוע הקונדיטוריה. התלמידים לומדים להכיר לעומק את התכונות הייחודיות של כל אחד ואחד מחומרי הגלם ואת ההשפעה שיש לחומר גלם מסוים על חומרי גלם אחרים. מההבנה הזו ניתן לבנות מתכונים חדשים , ואת הסיבה שבגללה מוסיפים מרכיב מסוים למתכון.

 

התלמידים מבינים לעומק את המהות של הטכניקות והתהליכים בעולם הקונדיטוריה. לאחר שמפנימים את ההיגיון שעומד בבסיס מקצוע הקונדיטוריה, רק אז ניתן לקחת את העקרונות והמתכונים שנלמדו צעד אחד קדימה. אז הקונדיטור בשל לפתח סגנון אישי בתחום הקונדיטוריה.

 

הבנה והפנמה עמוקה של עקרונות המקצוע – החל מהשיעורים הראשונים, תלמידי הקורס מתרגלים ומיישמים את החומר הנלמד מסגרת שיעורי עבודה מעשית בקונדיטוריה ובכך מכשירה את התלמידים בצורה המיטבית לעבודה כקונדיטורים.

קרא/י עוד

הצעד הבא הוא הניסיון – EXPERT-קונדיטוריה במסלול מקצועי של אסטלה הוא קורס הקונדיטוריה המקיף והמעמיק ביותר בישראל והיחיד הכולל סטאז' מובנה בקונדיטורית בית הספר. הקורס המורחב מהווה סטנדרט של איכות אליו שואפים להגיע כל קורסי הקונדיטוריה בבתי הספר הקולינריים בארץ, ורבים מקורסי הקונדיטוריה בבתי ספר יוקרתיים בעולם.

 

המסלול המקצועי כולל שיעורים מעשיים של עבודה בקונדיטוריה, שנועדו לאפשר לתלמידים תרגול בנוכחות מורה ובסביבת עבודה המדמה קונדיטוריה יצרנית. כך זוכים התלמידים ליישם ולתרגל את החומר התיאורטי שלמדו. בשיעורים אלו מתנסים התלמידים בהכנת מסות גדולות ועבודה עם מכשור רלוונטי (מרדדות, מיקסרים גדולים, גיטרה), מתרגלים רצף עבודה מלא, לומדים תיעדוף וסדר עבודה יעיל ונכון ורוכשים מיומנויות ורמה מקצועית גבוהה שתאפשר להם להקים עסק מצליח או להשתלב עם סיום הקורס בכל מקום בו יבחרו לעבוד.

 

השלב הבא הוא ניהול עסקי – במהלך הלימודים יוקדש מפגש אחד שיציג את הכלים להקמת עסק מצליח. המפגש יכלול את החשיבות של גיבוש הקונספט, מיתוג, שיווק ופרסום ומרכיבי התוכנית העסקית שכוללת מודל תמחור ובדיקת רווחיות, עלויות כוח אדם ומימון. לאחר סיום הלימודים, בוגרים המעוניינים לפתוח קונדיטוריה משלהם זוכים לייעוץ וליווי עסקי, מטעם בית הספר, לצורך הקמת העסק.

 

250 שעות סטאז' מתוך הקורס בקונדיטוריות ובמסעדות מובילות בארץ ובעולם (לא חובה)

מה בתפריט

תעודת קונדיטור המוכרת בארץ ובחו”ל

650 שעות לימוד כולל סטאז’

המסלול מתקיים במתכונת בוקר או ערב

פורום מקצועי המספק מענה מסביב לשעון

התנסות מעמיקה בסביבת עבודה מקצועית ובמתכונים מורחבים

גישה לסרטוני הדגמה ולהרצאות מלוות של אסטלה

הקורסים באסטלה כיתת אומן

8-12

קבוצות לימוד אינטימיות המאפשרות יחס אישי. עד 12 משתתפים

90%

מעשי - לימודים מבוססים התנסות אישית בפרטיקה לכל תלמיד

צוות

צוות מורים קבוע ומיומן הכולל שפים קונדיטורים מישראל ומחו”ל

TECH

המסלולים כוללים קורס טכנולוגיות אפייה מקיף עם מהנדס מזון

פורום

תמיכה מקצועית וליווי רציף מעבר למסגרת הקורס והשיעורים

- קורסים נוספים שעשויים לעניין אותך -

דילוג לתוכן